امکانات و توجیه اقتصادی پنل نمایندگی حرفه ای

 
توجیح اقتصادی :

به عنوان مثال یک نماینده با هزینه ای 9.990.000 تومان صاحب امتیاز یک سامانه نمایندگی ریبرندینگ شود ، این نماینده با فروش متوسط 10 اکانت در ماه درآمد ماهیانه در حدود 13.500.000 تومان خواهد داشت .
علاوه براین اگر توسط کاربران ایشان روزانه 50000 پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک 2 تومان سود نماید روزانه 100 هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه 3 میلیون تومان خواهد بود
واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسال به شکل روز افزون زیاد شده و نماینده شامل تخفیفات ویژه نیز میگردد به شکلی که با ارسال 200,000 پیامک در روز نماینده بالغ بر 400 هزار تومان سود خواهد کرد که این عدد در ماه بیش از 12 میلیون تومان برآورد میگردد
همچنین نمایندگان گرامی میتوانند از طریق فروش خطوط اختصاصی نیز سود ببرند ، به عنوان مثال اگر نماینده در روز به صورت متوسط 5 خط بفروشد و روی هر خط به صورت متوسط 10 هزار تومان سود کند روزانه سودی برابر 50 هزار تومان خواهد داشت ( معمولا خطوط 14 رقمی سودی به طور متوسط در حدود 5 هزار تومان و خطوط 8 رقمی بیش از 50 هزار تومان سود دارند )

 

برخی از امکانات و مزایای نمایندگان سامانه پیامک :

         نمایندگان میتوانند از سامانه به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نمایند ، در این شرایط هیچ نامی از شرکت ما برده نشده و نماینده میتواند به راحتی با نام برند خود فعالیت نمایند ، نماینده یک پنل کاربری با تمامی امکانات ، ماژول ها ، زیر ماژول ها ، پنل فکس ، پنل پنل تلفن گویا ، پنل پیامک صوتی را درپنل خود خواهد داشت.
 

به عنوان مثال : www.SmsName.com

 

         نمایندگان قادر خواهند بود کپی رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی سامانه قرار دهند ، همچنین سامانه امکان قراردادن متون دلخواه در منوهای صفحه ورود را در اختیار نمایندگان قرار میدهد تا این اطلاعات را با توجه به سیاست های کاری خود پر کنند.

 

نمونه صفحات : درباره ما ، تماس با ما ، اطلاعات حساب ، قیمت خطوط اختصاصی ، تعرفه پیامک ، تعرفه پنل کاربری و ...

 

         سامانه امکان ایجاد پکیج های مختلف را برای نمایندگان فراهم نموده تا نمایندگان بتوانند با فعال یا غیر فعال کردن بخش های مختلف و ایجاد سطوح دسترسی متعدد پکیج های اختصاصی ایجاد کرده (مثلا پکیج نقره ای ، طلایی و...) و اقدام به فروش پکیج های کاربری نمایند.
نمایندگان میتوانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک ، جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند ، بدین ترتیب با خرید پیامک از شرکت با قیمت مشخص میتوانند نسبت به قیمت گذاری با قیمت های بالاتر افدام فرمایند .
نمایندگان میتوانند به تعداد مشخص شده کاربر ایجاد کرده و کاربران را مدیریت و دسترسی های لازم را به ایشان بدهند .
 

بابت ایجاد کاربر هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد

 

         نمایندگان میتوانند درگاه الکترونیک اختصاصی در سامانه راه اندازی نمایند ، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت الکترونیک ، وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می شوند .
         نمایندگان میتوانند بخش ثبت نام آنلاین اختصاصی را برای خود فعال نمایند تا کاربران به سادگی بتوانند ظرف چند دقیقه ثبت نام کرده و به صورت آنلاین وجه مربوطه را پرداخت نمایند .
         نمایندگان قادرند بانک اطلاعاتی شماره ی خود را به صورت امن وارد سامانه کرده و دسترسی استفاده از این بانک را به کاربران دلخواه خود بدهند ، بدین ترتیب هر نماینده میتواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خودش را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند تا بتوانند علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده نمایند .
         نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره مند شوند ، بنابراین نماینده قادر خواهد بود خطوط را با قیمت بالاتری به کاربران خود ارائه نماید .
         نمایندگان از طریق کنترل پنل اختصاصی مدیریت میتوانند پیامک ها و فعالیت های کل کاربران خود را مانیتور نمایند ، همچنین انواع گزارش گیری (گزارش های ارسال ، گزارش های مالی و...) به صورت روزانه و در بازه های مختلف زمانی امکان پذیر می باشد .
         نمایندگان از طریق امکان Redirect URL میتوانند به جای استفاده از صفحه لاگین پیشفرض نرم افزار سایت دلخواه خودرا قرار داده و کاربرانشان بدون مشاهده صفحه لاگین پیشفرض مستقیما از طریق سایت نماینده داخل پنل لاگین نمایند
         نمایندگان از طریق بخش قیمت گذاری شماره قادر خواهند بود برای شماره های مختلف و برای گروه های کاربری مختلف ( کاربران و نمایندگان ) قیمت های مختلف شماره را قیمت گذاری کنند ، کاربران و نمایندگان و حتی کاربران نماینده ی شما مستقیما شماره را سفارش داده و پس از ثبت شماره سود شما به صورت خودکار وارد پنل می گردد .
         به هر یک از نمایندگان یک شماره اختصاصی 1000 رایگان جهت ارسال و دریافت ارائه خواهد شد .
        به هر یک از نمایندگان یک شماره عمومی 3000 رند ، یک شماره عمومی 2000 رند و یک شماره عمومی 1000 رند و یک شماره عمومی 5000 جهت ارسال منطقه ای ارائه می گردد.
 

تفاوت شماره اختصاصی و عمومی
از شماره های عمومی فقط در بخش ارسال منطقه ای ( ارسال به بانک اطلاعاتی موجود در سامانه ) و ارسال انبوه ( ارسال به بیش از 100 شماره ) میتوان استفاده نمود ، این شماره ها در بین تمامی کاربران مشترک بوده و قابلیت دریافت نیز ندارند .

 

مدارک مورد نیاز :

        تصویر کارت ملی پشت و رو (کپی برابر اصل)
        تصویر شناسنامه تمامی صفحات (کپی برابر اصل)
        تکمیل قرارداد نمایندگی (کپی برابر اصل)
        شرکت ها و موسسات ثبت شده ، تصویر صفحه اول اساسنامه و مجوزها (کپی برابر اصل)
        تصویر قبض موبایل و یا سند آن (کپی برابر اصل)
       
تصویر قبض تلفن ثابت (کپی برابر اصل)

 

 
اشتراک
 
 
 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق بـه سامانه پیامک آنیکال می باشد.
  
web hit counter